Ödeme ve Teslimat Bilgisi

Ödeme ve Teslimat Bilgisi

Ödeme ve Teslimat Bilgisi

1) Ödeme

Ödemelerinizi Paynet altyapısı ile ve Havale/Eft yöntemi ile yapabilirsiniz.


2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.


3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin HAKLI sebeplerle iptali durumunda-ÖZEL İMALATLAR HARİCİNDE-; Özgür Yapı Elemanları Mer.Mad.San. ve TİC. A.Ş.  yedi iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 4-6 hafta arasında nakliye firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için nakliye teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi  1-2 hafta ilave edilebilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 4-6 hafta arasında Nakliye firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca nakliye teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

4.1) Gönderim Maliyeti

Siparişin gönderim tarihinde ki nakliye maliyetleri alıcıya yüklenecektir.

5) Ödeme Takibi

Ödeme, Sipariş ile birlikte 5 gün içinde nakten yapılmalıdır, yoksa satıcının sorumluluğu doğmaz. Paranın ve nakliye giderlerinin tamamı ödenmeden mal teslimi yapılmamaktadır.

 

iletişim